Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarża dyrektora lubelskiego Leclerca o dręczenie i obrażanie

Utworzony przez zmora złodziei:)), 9 marca 2009 r. o 23:19 Powrót do artykułu
Czytam wasze forum i dziwię się, ludzie mamy kryzys gospodarczy i pracę traci setki ludzi codziennie nie tylko w całej Polsce, ale w innych krajach również. Zastanówcie się, jakby każdy kto został zwolniony w wyniku redukcji etatów w tej czy innej firmie od razu leciał do sądu i do gazet, to byłoby zatrzęsienie, a sądy przez kilkadziesiąt lat nie uporałyby się ze sprawami. Dyrektorzy w wielu firmach są ostrzy i nieraz za dużo mówią i nie tymi słowami, to nie jednostkowy przypadek, ale chcąc mówić o mobbingu, trzeba wiedzieć najpierw czym mobbing jest de facto. Zastanówcie się też nad tym, że wymieniając kogoś z pełnego imienia i nazwiska na otwartym forum lekko przeginacie, można przecież napisać kierownik tego czy innego działu i osoby zainteresowane będą wiedzieć o kogo chodzi. Nie zniesławiajcie osób, bo za to są kary. Swoją drogą będę śledzić tę sprawę i trzymam kciuki, aby prawda wygrała, bo z wpisów nie wynika czy p. Monika jest taka święta i skrzywdzona przez pracodawcę czy jednak pracodawca miał powody, by postąpić tak czy inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni wyjebac wszystkich od góry poza kilkoma wyjatkami rozpisac konkurs miedzy nami lepiej bysmy zadzili jak oni chociaz szanowalibysmy sie i swoja prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze powiem w imieniu wiekszosci co tam pracuja niech kazdy mysli o sobie i zastanowi sie czy warto ciagac sie po sadach pare lat dla nedznych groszy nie mowiac o nerwach i swoim zdrowiu dlatego kazdy powinien robic co chce a nie zastanawiac sie czy ktos czegos za niego nie zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najciekawsze, że większość postów pisze jedna i ta sama osoba. Przypatrzcie się tylko
nie ublizaj innym jeszcze potrafimy pisac i nikt nas nie musi w tym wyreczac przynajmniej ja i nana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie komus nie podoba ze tu piszemy to niech nie wchodzi do nas na forum bo ta stronka jest tylko dla zainteresowanych naszymi problemami a kryzys gospodarczy?????????????????????????????????????????????????? kochani jakby były zwiazki zawodowe u nas to utrata pracy by nam nie groziła moze czas je załozyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma mowy żeby nam pozwolili założyć zwiazki zawodowe prezes juz kiedyś zapowiedział że nie możemy bo nas zwolnią lepiej nie ryzykowac przynajmniej narazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika,Monika,Monika aż się niedobrze robi!!!Czy wy nie rozumiecie że ona wyleciała z pracy nie bez powodu!!!Kłapała mordą na lewo i prawo,nie szanowała nikogo!!!Uważała że tylko ona jedna pracuje w eclercu a cała reszta nie,każdy klient który odważył się zwrócić jej uwagę na chamskie zachowanie był mieszany z błotem przez nią.Dziwię się że tak mało ludzi na skargę na nią poszło.Podejrzewam że gdyby poszedł każdy kto się z nią ścią nie popracowała by nawet miesiąca.Każdemu jest ciężko,ktoś napisał żeby znaleźć jej pracę!!!!!! Ludzie -dla chcącego nic trudnego.Ona nie chce pracować tylko liczy na darmochę.Jak można pisać żeby znaleźć jej pracę?jaki trzeba mieć tupet??niech się ruszy sama i poszuka pracy a nie tylko miesza barwińskiego z błotem.DOBRZE ZROBIŁ ŻE JĄ WYWALIŁ NA ZBITY PYSK TYLKO DLACZEGO CZEKAŁ TAK DŁUGO???Przestańcie robić z niej taką męczennicę bo ona nią nie jest.Niech się weźmie za robotę a nie robi aferę tam gdzie jej nie ma.Dziwię się tym gazetom i telewizji(o ile to prawda)że się tym zainteresowały.Dajcie spokój-dostała to na co zasłużyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIĘTA PRAWDA. DOBRZE PISZE PRZYNAJMNIEJ JEDNA NIE ROBI Z TEJ CAŁEJ MONIKI OFIARY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY PSEŁDO NANA odpier*** sie wkoncu od mojej osoby morde to moze miałaś ty a nie ja i nie prowokuj mnie bo ja dojde kim jestes kwestia czasu a wtedy zobaczymy ujawnij sie skoro tak wiele mi zarzucasz ze ublizałam ze nic nie robiłam no cos niesamowitego historia jak z obrazka tylko powiedz mi jedna rzecz moja droga gdybym tak nie zapier***ała top czy po trzech miesiacach mojej pracy dali by mi wiekszy etat i podwyzke a po kolejnych dwóch cały etat i pełne wynagrodzenie miałam to wszystko a niektóre osoby zapier***ały jak ja przez dwa trzy lata i co dalej maja pół etatu to mi nie mów że ja nie pracowałam ty juz ci nie powiem kim dla mnie jestes jak sama masz zanizona samoocene to twój problem moze nikt cie nie lubi moze maz cie zostawił albo wogóle go nie masz o przyjaciołach nie wspomne to jak sieb chcesz podbudowac na tej stronie bo jestes nikim to zle trafiłas bo wszyscy pracownicy z leclerca wiedza ze mówie prawde a tobie wara od tego tematu bo pewnie nawet tam nie pracujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baranek134 napisał:
ŚWIĘTA PRAWDA. DOBRZE PISZE PRZYNAJMNIEJ JEDNA NIE ROBI Z TEJ CAŁEJ MONIKI OFIARY.
A TY BARANEK to sie nie wypowiadaj na sprawy które cie nie dotycza ok nie jestes pracownikiem bo pisałbys inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~nana~~ napisał:
Monika,Monika,Monika aż się niedobrze robi!!!Czy wy nie rozumiecie że ona wyleciała z pracy nie bez powodu!!!Kłapała mordą na lewo i prawo,nie szanowała nikogo!!!Uważała że tylko ona jedna pracuje w eclercu a cała reszta nie,każdy klient który odważył się zwrócić jej uwagę na chamskie zachowanie był mieszany z błotem przez nią.Dziwię się że tak mało ludzi na skargę na nią poszło.Podejrzewam że gdyby poszedł każdy kto się z nią ścią nie popracowała by nawet miesiąca.Każdemu jest ciężko,ktoś napisał żeby znaleźć jej pracę!!!!!! Ludzie -dla chcącego nic trudnego.Ona nie chce pracować tylko liczy na darmochę.Jak można pisać żeby znaleźć jej pracę?jaki trzeba mieć tupet??niech się ruszy sama i poszuka pracy a nie tylko miesza barwińskiego z błotem.DOBRZE ZROBIŁ ŻE JĄ WYWALIŁ NA ZBITY PYSK TYLKO DLACZEGO CZEKAŁ TAK DŁUGO???Przestańcie robić z niej taką męczennicę bo ona nią nie jest.Niech się weźmie za robotę a nie robi aferę tam gdzie jej nie ma.Dziwię się tym gazetom i telewizji(o ile to prawda)że się tym zainteresowały.Dajcie spokój-dostała to na co zasłużyła.
A CO W GAZECIE NIE CZYTAŁAŚ MOŻE NIE UMIESZ CZYTAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie powinienem sie wypowiadać ale ta NANA to przesadza czytałem ten wpis i o ile dobrze kojarze to nie ta monika43 prosiła o prace tylko któraś z postujących napisała już nie bede wklejał że jak nana ma tyle pracy w sklepach to niech powie gdzie to wszyscy co szukaja pracy skorzystają z jej oferty jak łatwo jest przekręcać słowa i fakty i temu się dziwię że wy te bzdety czytacie nie sprawdzając do czego jest riposta danego wpisu a więc NANA wstydż się wstydż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak was czytam to mi sie flaki gotuja jak mozna psioczyc na osobe z która sie razem pracowalo z która sie chodziło na palarnie udawało sie przyjaciela barwinski to kawal huja prezes jeszcze lepszy czy was ktos docenil jak tam jestescie czy byliscie to jkest smieszne przeciez ci ludzie to pajace pokazuja sie medialnie jak im sie kolo dupy robi a potem cisza i nic ale pracowników traktuja jak smieci taka jest prawda ja jestem blisko barwinskiego i wawerka i wiem co mowie na nas tez jezdza jak na szmatach do podłogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK,to jest poziom pracowników,nie odbiegający daleko od zwierzchników,niedlugo pobijecie się na forum!Śmiem sądzić,jakby nastąpila zamiana ról,jedna z drugą, trzeci z czwartym przekonaliby się co to znaczy odpowiedzialność za firmę,jakby 5 razy w ciągu godzin pracy jego prac.wychodzil na FAJĘ,albo próżniaczylo po kątach,olewalo robotę jednym slowem i na glos krytykowalo wszystko dookola//co to za ptak co w swoje gniazdo sra//albo dąsy,jakbyś wtedy moniko postępowala?A wasza ukochana pulchna koleżanka-miala nawet problem z utrzymaniem porządku wokól siebie,czy to powinno być wizytówką którą wszyscy reprezentowaliśmy??????????FUCK,FUCK-trzeba znależć przyczynę a nie czepiać się jej skutków,dużo jest tam osób zwanych potocznie "bajkowi podpier***acze".I tu leży żródlo naszego problemu,bo od takich osób DYRO zawsze uslyszy tylko to co one chcą,żeby uslyszal.Więc stul dziub,nie wydzieraj się slowami na forumowiczów i nie strasz ich na forum-bo przekonujesz nas do tego,ze ty bylaś jedną z przyczyn psucia opinii o naszej firmie!!!!!!!My po prostu szanujemy żródlo naszego dochodu i będziemy go bronić!!!!!!!!!!Naucz się kultury,tylko tego ci brakuje,jesteś pracowita i zaradna,przypuszczam,ze dziennik wschodni pomoże ci w znalezieniu pracy-pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi sie ze sie gubimy w tym wszystkim co tto kogo obchodzi ze ktos dba o ta HALO pseudo PRACE kogo to ??????????????? pisze do mhm jestes gosciu zabawny pewno sam podpier***asz do dyra a na forum kazdy moze pisac co chce obrazac ponizac i klnac ile wejdzie moze tak bys sie zastanowił bo napisales cos bez ładu i składu a m43 znam doskonale i zapewniam ze do pulchnych osób nie nalezy i nikt nie musi szukac jej roboty pomyslo sobie jak wyladujesz na zielonej trawce jak kazdy z nas tworzacy to forum wiec moze wiecej tu nie wchodz i znajdz sobie stronke na swoim poziomie intelektualnym i nie miej za nic ludzi co tam byli sa albo beda bo my wiemy co to praca i SRAMY tam gdzie potrzeba pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja was nie rozumie wieszacie na tej dziewczynie psy a przeciez była wasza kolezanka z pracy i czytajac posty sadze ze dobrym pracownikiem tez wiec co was obchodzi jej sprawa niech kazdy bedzie uczciwy w obec siebie i spojrzy czy sam dobrze pracuje latwo jest kogos mieszac z blotem nie patrzac tej osobie w twarz wiec dajcie spokój bo tak do niczego nie dojdziecie kazdy powinien zajac sie swoja osoba takie jest moje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytaliscie bloga na forum leclerca tam ktos napisał ze ta monika43 to nie jest ta co ja zwolnili tylko jakas małpa z piekarni i co wy na to a do tej małpy fajnie jest sie pod kogos podszywac czy ty kobietko sumienia nie masz WSTYDDDDDDDDDDDDDD i fakt posprzataj sobie na tej piekarni bo masz syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ivo napisał:
wydaje mi sie ze sie gubimy w tym wszystkim co tto kogo obchodzi ze ktos dba o ta HALO pseudo PRACE kogo to ??????????????? pisze do mhm jestes gosciu zabawny pewno sam podpier***asz do dyra a na forum kazdy moze pisac co chce obrazac ponizac i klnac ile wejdzie moze tak bys sie zastanowił bo napisales cos bez ładu i składu a m43 znam doskonale i zapewniam ze do pulchnych osób nie nalezy i nikt nie musi szukac jej roboty pomyslo sobie jak wyladujesz na zielonej trawce jak kazdy z nas tworzacy to forum wiec moze wiecej tu nie wchodz i znajdz sobie stronke na swoim poziomie intelektualnym i nie miej za nic ludzi co tam byli sa albo beda bo my wiemy co to praca i SRAMY tam gdzie potrzeba pozdro
czytaj,czytaj jeszcze raz.Piszę o "koleżance" moniki z kas-jesteś malo zorientowany więc "co TY tutaj robisz"?Pomyśl nasrala sobie w papiery i kto ją teraz zatrudni,a może ty?Nie zgub się po drodze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem obuzony ten kolo co tu wlasnie wpisal ::NASRALA: w papiery !!!!!!!!!!!!czy ty facet masz cos nie tak pod półkula mózgowa ja tez sie sadze z moim pracodawca a ty uwarzasz że co wszyscy co ida do sadu pracy to sraja sobie w papiery i co to po co ten sad chyba po to aby ludzie tam walczyli o sprawiedliwosc co nie to po co sie tu wogóle wyrazasz skoro masz inne przekonania jak ludzie na tym forum to co tu robisz dyskryminujesz wszystkich co sie sadza to po co ten sad pytam jeszcze raz?????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same bałwany i durnie nikogo normalnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...